האתר ג’ירפה הוקם בשנת 2016 כדי לתת מענה לכל הקשור בחדשנות טכנולוגית, ומיועד לכל חובבי הטכנולוגיה – החל מקוראים המחפשים תוכן מקצועי ומפורט, ועד “טכנופובים” שמעוניינים בתוכן בעל שפה קלילה וקליטה. במהלך השנים הג׳ירפה הרחיבה את תחומי הסיקור שלה וכיום מעבר לטכנולוגיה אנו גם מסקרים את תחום הרכב החשמלי והפנאי

את מדור הפנאי והקולינריה עורך שי שגב. בעבר הרחוק למד קולנוע ותקשורת, ואף גמע קילומטראז’ מכובד כבמאי ותסריטאי טלוויזיה, בהיותו שופט בפסטיבלי הקולנוע המובילים בעולם. בשנים האחרונות משמש ככתב היין, האלכוהול והקולינריה הבינלאומית של Ynet, עורך מגזין יין וגורמה, מגזיני תעופה, תיירות ומלונאות מובילים. עוד שימש כעורך הכלכלה והמזון של מגפון, עורך ראשי של מגזין הנדסת מים, כתב מסעדות ומבקר היין של ידיעות אחרונות, גלובס, מגזין Timeout ודרך האוכל. שגב כבר הספיק לכתוב ולערוך חלק מאתרי המזון, ביקורת המסעדות והיין המובילים בישראל, תוך היותו שופט בתחרויות קולנוע, יין ומזון בכל רחבי העולם. בזמנו הפנוי, מכהן כיו”ר ועדת היין של האקדמיה העברית ללשון. בזמנו הלא פנוי, משמש ככותב נאומים לבכירי ממשל ולראשי חברות בארץ ובעולם.

במקביל קיים מדור ״הדילים״ אשר מביא עבורכם את כל הדילים הכדאיים ברשת – מומלץ לעבור במדור לפני שרוכשים משהו טכנולוגי.

האתר חורט על דגלו אמינות, איכות ושקיפות מול הקוראים, והתוכן המוצג אינו מבוסס או מושפע מחברה זו או אחרת. חשוב לציין כי במידה ויעלה לאתר תוכן ממומן או כזה עבורו אנו מקבלים תשלום, נדאג להדגיש זאת בצורה ברורה. הגילוי נאות נמצא כאן.

את האתר הקים רון פיירמן:  כתב טכנולוגי ותיק ובעל האתר, המופיע לעיתים תכופות גם בטלוויזיה, ברדיו וברשתות מדיה נוספות כפרשן מקצועי לענייני טכנולוגיה. יחד עמו בהקמת האתר ועל הצד המקצועי באתר היה את סער יוז אשר שימש העורך הראשי של האתר בשנים הראשונות. סער היה מומחה סלולר וטכנולוגיה למעלה מ-15 שנים והיה בעבר עורך טכנולוגי באתר החדשות  ynet, עורך ראשי באתר  GSM-Israel ועוד. סער נפטר בשנת 2020 והוא רק בן 45 שנה. סער יישאר לנצח בליבנו.

האמור כתוב בלשון זכר אך פונה לכל המגדרים.

צד ימין סער יוז ז״ל, לצידו רון פיירמן ובינהם ההשראה של האתר